Stahuj vše...

Mp3 ke stažení zdarma,Filmy ke stažení zdarma,Alba ke stažení zdarma,Seriály ke stažení zdarma,Programy ke stažení zdarma, Hry ke stažení zdarma,vše na mobil ke stažení zdarma,Tapety ke stažení zdarma

Java hry

Nejnovější java hry

Hrajte jak Lee a Carter a užívá kung - fu chránit svět z Kanji a čínský Triad!

 

Rush Hour 3 Rush Hour 3 Rush Hour 3Čínský Triad má šíření napříč zeměkoulí a členy infiltrují veškerých společenských postavení. Obával se Kanji vede tým vrahů; v pátrání po Triad světová nadvláda. Atentát nabídka za Ambassador Han je první zub v kole. Hra jak Lee a Carter, kombinováním jejich nenapodobitelného stylu a využívající exotický kung - fu obratnost bojuje s Kanji a jeho oblíbenci, zbijí vaši cestu napříč Atlantikem, klus zeměkoule z Los Angeles Paříž k tomu, aby rozebrala tuto hrozbu navždy.

Rush Hour 3 Rush Hour 3 Rush Hour 3
DOWNLOAD 128X128
DOWNLOAD 128X160
DOWNLOAD 208X208
DOWNLOAD 176X220
DOWNLOAD 240X320
imageMedal Of Honor Airborne 3D.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
3.50 (4)

NOVINKA POUZE NA catch.7x.cz

Obrázek width=

Spadněte do vzrušujícího WWII boje! Hra jak Boyd Travers, bujný- a- registruje vojáka s hrdinskou budoucností. Připojit se k 82nd Nesený vzduchem divizní a vstupuje do rychlého boje. Kompletní mise v slavných WWII bitvách, včetně dne D a Battle of výduť. Užívej kryt přežít nepřátelské tanky, maltu, a bombardující oheň jak vy bojujete s v městech a otevřených rovinách. S polem of zbraně, budeš mít palebnou sílu, kterou vy potřebujete uspět. Bojujte vedle spojeneckých vojenských jednotek jak vy uděláte vaši cestu do Německa - a vítězství

Obrázek /></p><p><em><strong><strong>Rysy: </strong><br /> - Kompletní intenzivní bojové lety v dynamických, vibrujících prostředích <br /> - Účastněte se historické druhé světové války bitvy, včetně dne D a Battle <span class=
- Bojujte jak Boyd Travers, bujný- a- registruje vojáka s hrdinskou budoucností
- Provozujte prudký boj napříč městy a otevřenými rovinami
- Zažijte ' skutečný- pocit ' of válečnictví, zvětšený živými animacemi bojiště
- Držte váš arzenál rozmanitý a smrtící s působivým polem of zbraně
- Užívej kryt přežít nepřátelské tanky, maltu a bombardující oheň
- Filmový, "vy jste tam" výsadek začíná hru

DOWNLOAD ALL PHONES
620,86 Kbytesmart60fd ad
2 days ago2007-08-15 00:31:29134 imageDonald Duck_s Quest Deluxe 2.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
3.58 (2)

Приключения Дональд Дака

 

 

 

 

 

 

Donald Duck vrací pro další kolo hlavy praskání, vadit zavrávorání, a migréna navozený hádanek. Povídá se, že hrabal a chlapci, Huey, Dewey a Louie jsou v maléru, a Donald muset zachránit je ze zla Magica de Spell. A ne, jak bylo zmíněno dříve, toto není akční hra, ačkoli to možná udělalo dobrý, jeho opravdu hra hádanky 
Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 1 (Midlet Review) Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 2 (Midlet Review) Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 3 (Midlet Review)
Hra je velmi jednoduchá ,ale rozumět, s plně naložený a dlouhá větrná výuka pomalu zaučit každou novou logickou hru . Ale porozumění nezvládne hádanky. Vlastně, několik prvních úrovní byly tak snadné to bylo větřík k tomu, aby proběhlo. Přijďte úroveň 8 já jsem začal poškrabání má hlava již, a hra má hýkavé 60 úrovně k tomu, aby dokončily! Pro přidat k herní hodnotě, dokončení hry dává vám kódy, které vy můžete použít hrát ještě více úrovně na křiklavém websajtu! Ale já odchýlím se, za prvé, nechává hovor o hře Donalda Duck- ovo hledání 2. Koncept je jednoduše. Donald Duck začíná v předurčené pozici, a musíte pak jste leželi šipky dolů na jeho cestě, a on bude pak bude následovat ty šípy, zachránit jeho synovce a hrabala. Zvuky snadné? To není. Pro každou úroveň tam jsou různé překážky, a různý množství šípů k dispozici pro být stanovených. Toto velice testuje vaši tvořivost, a rozhodně nutí, že vás myslet ven z krabice! Vděčně, hra poskytuje odpovědi jestli nemůžeš pokračovat s hrou. Samozřejmě, používání toho příliš často vezme pryč potěšení z hry, a bod z toho v první řadě.

Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 4 (Midlet Review) Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 5 (Midlet Review) Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 6 (Midlet Review)Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 11 (Midlet Review)
Grafika nezklame, s jasnou grafikou kresby to oko chytání. Opravdu, svátek pro oči. Animace je udělaná téměř bezchybně, a všechno je jen veškerý rozkošný a plyšový. Nemoct jen pomoct ale úsměv v Donaldův tlumí vztek kdy vy nemůžete řešit hádanku nebo umístíte šípy neprávem. Rozhodně hra hodnotný nošení Disneyových produktů. Hra také honosí se opravdu chladnou hudbou také! Menu hudba absolutně houpá, a tak dělá v hře hudba, ačkoli v herní hudbě může dostat trochu opakovaný, a možná začnou dokonce nastoupit vaše nervy. Možná hry hádanky jsou nejlépe hrané tiše, s minimem hudba.   

Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 7 (Midlet Review) Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 8 (Midlet Review) Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 9 (Midlet Review) Donald Duck's Quest 2 Mobile Game - Screenshot 10 (Midlet Review)

DOWNLOAD 176x208, 240x320, 352x416 

590,57 Kbytesmart60fd ad
2 days ago2007-08-14 17:32:45020 imagemToolbox.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.81 (2)

 

 

mToolbox


mToolbox je sbírka užitečných nástrojů pro váš mobilní telefon. Praktický, rychle a snadno použitelný, to má devět funkcí zabudovaných:

 

 

 

mToolbox
DOWNLOAD Pro všechny mobile!!
59,54 Kbytesmart60fd ad
3 days ago2007-08-14 08:42:39061 imageBiorythm.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.81 (2)

 

  PREVIEW - java: jgivr: 222943

Biorythm

Pocit jako v extázi? Smutný? Energized? Unmotivated? Ale vy nasadíte si vědět proč? By mohl být váš biorhythms! Zadejte vaše birthdate a podívejte váš biorhythmic stav dnes. Chtějte podívejte se na jak možná, že bys mohl cítit před velkým setkáním nebo mějte schůzku příští týden? Vepište do budoucího data.
Podle biorhythm teorie, naše životy jsou ovlivněné třemi primárními cykly, fyzický, emocionální, a Intellectual. Cykly začnou v středním bodu při narození, a potom jde nahoru a dolů z tohoto bodu v různých sazbách přes naše celé život.

DOWNLOAD 128X128  

DOWNLOAD 128X160  

DOWNLOAD 208X208  

DOWNLOAD 176x220 

DOWNLOAD 240X320  

 

45,12 Kbytesmart60fd ad
3 days ago2007-08-14 08:19:40012 imageDrak & Jade™ .zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.81 (2)

Drak & Jade™
image
Drak & Jade™
Po sérii Darkest Fear (na jejíž třetí díl stále čekáme) nás hodlají vývojáři z Rovia překvapit dalším propracovaným titulem. Dragon & Jade nás zavede do staré Šanghaje, konkrétně do třicátých let minulého století. Do doby, v níž chod určovaly nelítostné mafie. Duo, podle něhož hra ponese název, bude mít za úkol najít ukradenou starou sošku. Jade bude mít pod palcem nabourávání zamčených dveří a sejfů, zatímco Dragonovy tvrdé pěsti si poradí s každým, kdo se postaví naší dvojici do cesty. Hra v sobě bude kombinovat prvky akce a adventury, a jak už je u Rovio titulů zvykem, objeví se i skryté minihry. Vedle stylově ponuré atmosféry je slibována velká míra interakce – vše, čeho se půjde dotknout, bude možné sebrat, zahodit i rozbít. Hra by měla vyjít do konce roku.

Дракон и Нефрит Дракон и Нефрит Дракон и Нефрит

DOWNLOAD 128x160, 176x208, 176x220, 240x320

 

867,08 Kbytesmart60fd ad
4 days ago2007-08-13 07:03:30010 image3D Derek Jeter Pro Baseball 2007.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.81 (2)Připojte Derek Jeter v nejvíce úchvatné 3D hře baseballu na mobilu. Ciťte elektrický stadion jak vy vykujete jeden přes plot! Díky dalším intuitivním ovládacím prvkům a exkluzivní kymácející se síle & přesnost bar, vy můžete ovládat precizní vítr nahoru a houpáte se celkové vítězství s nulou, nebo zkusit vašeho netopýra v nakládání základů nahoru a řezaly jeden do vnějšího pole k tomu, aby skórovalo velkého. Jak poslední vítěz Hank Aaron a Golden Glove Awards, Jeter je perfektní spoluhráč k tomu, aby pomohl vám zlepšit veškeré vaše statistické výkazy. Spojte s míčem jako vy nikdy máte před a udeřte grand slam.


Rysy:
- Nesrovnatelná kymácející se kontrola, díky exkluzivní kymácející se síle & přesnost zahradí.
- Rafinovaná tabulová vata do pokrývek rozhraní, dovolující pro kontrolu nad houpacím umístěním a cílem.
- A víc vibrující než kdy předtím stadion s animovanými zástupy.
- 8 různých kymácejících se stylů včetně curveball, přeřadí nahoru, fastball a šoupátko.
- 3D polní pohled pro intenzivnější akci diamantu

DOWNLOAD 176x220
1,01 Mbytesmart60fd ad
6 days ago2007-08-11 10:46:28045 imageMight & Magic II.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
4.00 (2)

Might & Magic II

Totální NOVINKA a pouze u nás!!

Zažijte skryté kouzlo vašeho mobilu.

Hrajete za nebojácného válečníka Louis. Mír vašeho světa je ohrožený ještě jednou. Armáda démonů již napadli království krásného princezniných Sofie. Poslouchání jen vaší kuráže, vy rozhodnete se opustit vaši vesnici k tomu, aby zahnala zpět tuto hrozbu. Ale cesta k vítězství bude dlouhý, a váš mise bude vést vás do všech regiony Erathia, nakažený různými formami zla - kosatky, duchové, draci, a více. Z hledání hledání a s každým přecházejícím setkáním, vy dostanete blíž k objevování zdroje dýmějového moru. A kdo ví? Možná, že vy vybojujete to pro dobrý.

Rysy:
- Návrat hry kultu mobilní telefon, integrování všichni RPG součásti předtím rezervovaný pro jediné PC a hry konzoly.
- Aspoň 19 úrovně v extrémně rozmanitých prostředích: vesnice, města, les, ledovec, dezertuje, atd
- A kouzlo al dobrodružství překypující akcí: nepřátelé všeho druhu zahnat s vaším mečem nebo letoviskem vícenásobný kouzlům.
- A nelineární, úchvatná hra, založený na pokročilém systému hledání a zkoumání obrovských prostředí.
- A pravdivý pocit svobody: možnost mluvení k všichni znaky, zlepšování vašeho arzenálu zbraní, atd
- Snadná přístupnost: intuitivní ovládací prvky, zjednodušené znamení cílů a pokynů, atd

DOWNLOAD 176x220

289,58 Kbytesmart60fd ad
6 days ago2007-08-11 08:49:17058 imageMr.Shadow 3D.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
4.00 (1)


Příběh:
11. den Lancent, let Wererat. Tři dny před vaším manželstvím s princeznin Viera. Vy nemáte stání v noci a zdá se, že budou mít potíž pád spící. Kdy vy nakonec se vzdáte snům, vize obklopí vy. Fascinující a matoucí myšlenky se zdeformovanými tvary a barvami. Náhle vize vyjasní se jak voda. A silueta velký, nečesaný hrad objeví se předtím než vy. Před hradem stojí další, mnohem menší silueta. A muž v opotřebovaném šedém rouše, opírající se proti personálu korunovanému je činný modrý krystal.


Vy donA't potřeba k tomu, aby viděla tvář skrytou pod šedým kapuce k tomu, aby věděla, kdo vy čelíte. Pan . Stín - staré a záhadné číslo. A kouzelník a cestovatel. Požehnaný nějakými, nenáviděnými cizími prací. On říká se, že je tkadlec událostí včas a prostor. To je on, kdo věří se, že je postavený dokonce Kings a Queens rozhodnutí. On vystupuje jako, že on dělá a je nemožné říct, zda on následuje jeho vlastní motivy nebo předvídá vyšší kosmický účel směrem ke který on tká události. Toto všechno je zazářil skrz vaši mysl, jak figura mluví: "mladý princ! Slyšte má slova. Váš fiancee, princeznin Viera byl unesený od Elgadad Demon. Potěr zla oddworld hvězdného letadla. Zítra půlnoc kdy oddává se snění je plný, ona je být obětovaný v obřadu k tomu, aby zrodil armády démona k tomu, aby vybojoval tento svět. Váhejte ne, pro čas je drahocenný. Sedlo váš kůň a setká se se mnou vně tohoto hradu. Vaše srdce odhalí cestu do vás. My musíme zastavit Elgadad a zachrání Viera!"

Rysy:

* jedinečný mód družstva
* vícenásobná ukončení
* plnost uváděná 3D prostředí a nepřátelé  

DOWNLOAD Pro všechny mobile!!

267,76 Kbytesmart60fd ad
6 days ago2007-08-11 08:42:39036 imageUndercity.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

NOVINKA VE DVOU HL. ROZLIŠENÍ!!:
Život v jízdní pruh pro rychlá vozidla...
Příběh

Simulace vlaků a podzemní dráhy jsou velké hit v asijských zemích. V jiných částek světa vy musíte hledat jim. Místo přerušení nyní dává vám šanci na to, být řidič podzemní dráhy na vašem mobilním telefonu a cestuje světová největší města - pod zemí.

Vy vyděláváte vaše všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze přinášením vašich pasažéřů k jejich cíli včas - a utratit to na rychlejších vlacích, lepší brzdy a dveře (otevřou a blízko rychleji) nebo koupit vy lístek k další městu.

Tento zní docela vrtání? Ne, to není vůbec.

Design

V simulační hře má rád Undercity grafika není v přední straně, ale oni musí být udělaný dobře. Bohužel tam jsou nějaké drobné problémy které by mohli být dělaný lépe. Většina časový vypadáte shora dolů na vašem vlaku překročení rychlosti skrz tunely s blikáním světla na stěně. Vy máte dobrý smysl rychlosti tam, ale někdy tam jsou intervaly a vlak zdá se, že zpomalí a urychlit čas od času. Nějaké hladší animace měl by být mnohem lepší zde.

Kdy vy přijedete do stanice, kino posuny více na platformách, tak vy můžete vidět pasažéře běžící kolem. Toto je nejlepší část hry! Právě přicházení včas, zastavení přesně v platformě a otevření dveří.Pasažéři poskakují na i mimo váš vlak - a někdy malý chlapec s červenou kšiltovkou zkouší zdobí ' vaši trubku. Jen vystupte váš vlak a zastavte rozprašovače pro ještě víc peněz k tomu, aby utratily na konci každé úrovně.

To má aby bylo řečeno, že každá stanice má své vlastní slušný pohled, a jméno. Každá linka má , že to je vlastní logo a dokonce rychlost je ukázaný v míle za hodinu nebo km/h v závislosti na městě vy pracujete v!

V Undercity všechno je o čase (přicházení pravý kdy časovač dosahuje nulu) a preciznost (zastavení uprostřed platformy), tak nedostane roztržitý všemi malými lidmi ale držet oko na čase počítání dolů v horním levém rohu. To ukáže vám, jak dlouho vy máte dokud vaše další zastavení. Jsoucí buď příliš rychle nebo zpomalit se stojí vás nějaké všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze, tak být si vědom toho faktu.

Hovořící o hudbě - vše, co mohu navrhovat je, že byste měl vytočí to, jak to není nic zvláštní a já jsem neslyšel žádné dobré zvuky.

Hra

Jak zmíněný předtím, vy ' jen ' musíte ovládat váš podzemní vlak. Toto je uděláno jednoduchý dost. Urychlování a brzdění je udělané stlačením nahoru ( 2 ) a dolů ( 8 ), středí klíč ( 5 ) je užívaný pro otevření a uzavření dveří. V stanici vy můžete vystoupit váš vlak stlačením levý softkey a toulat se používání ovládací páky.

Pro přidat trochu více akce pro hra je tam několik nehod k tomu, aby staly se jeden nebo druhý kdy vy jste v tunelu (někdo táhne záchrannou brzdu nebo nalézá bombu, cizinec napadá váš vlak a nechá vás zraněný...) nebo v stanici (sebevražedný, rozprašovače nebo dokonce povraždí), kteří jsou docela zábavní a musí být vzatý s mrknutím oka.


Závěr

Hmm, co já budu říkat. Nejsou moc her tohoto druhu kolem, tak Breakpoint odvedl čistou práci - jak nemůžete srovnávat Undercity s jiným mobilním telefonem hra.

Jestli vy nedostanete nudný řízení sem a tam v různých městech a nevadí menší framerate problémy, Undercity dává vám hodně veselé zábavy. Malé nehody koření hra nahoru a udělá to zajímavý pro ty vlakový návykový venku.

DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320

 

167,16 Kbytesmart60fd ad
7 days ago2007-08-10 10:57:22036 imageArmy Of Heroes.rar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

NOVINKA:pouze u nás!!
Legie of válečníci kostry hrozí světu! Jak nejmocnější kouzelník na zemi, vy sám máte osud of Lidé, kosatky a skřítci ve vaší ruce! To je váš úkol k tomu, aby vedl tři závody skrz zelené lesy, ledová sněhová pole nebo nebezpečný terén lávy. Vzít péči , že žádná jednotka tluče další, protože hádky ještě stane se. Tři strany jen stání spojený na bojišti, zastavit konec of jejich svět. Užívej vaši schopnost kouzla k tomu, aby nasměrovalo dost vojenských jednotek k barevný teleporters a dívej se na váš válečníci bojují. Svět of Humans, kosatka a Elves jen může být ušetřený jestli vy podaříte se vést velcí armáda proti kostrám! Přijměte výzvu a pošlete undead zpět do kruci !


Armáda of Hrdinové je nová akční- hra hádanky kterou dá vás máte ti na starost of neslučitelná síla of lidé, kosatky a skřítci, bojující proti kostnatí armáda of válečníci kostry.
Ale úbočí na, každý pitomec fantazie ví ty lidi, kosatky a skřítci nenastoupí? Dobře, to je pravda, a to ve skutečnosti ovlivňuje hru, v tom, že vy nejste dovolený nechat separátní jednotky se setkají, ze strachu of ' přátelské hackerství a šlichtování.
Tak, hra otáčí se kolem řízení vaše jednotky barevný teleporters k tomu, aby bojovaly s kostrami. Očekávejte 40 úrovně rozšiřovat napříč třemi výjevovými- druhy (les, sníh a láva).DOWNLOAD ,128x160,176X220,240x320 
336,56 Kbytesmart60fd ad
7 days ago2007-08-09 19:55:02015 imageMuppets Dance Party.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

    Muppets Dance Party

Muppets Dance Party
Tak tato hra me celkem ocarila... Urcite znate tu milu zelvu z TV serialu pro nejmensi... Dobre ovladani. Hlavne ten děda DJ :D Hodnoceni : 8/10
  • DOWNLOAD 176X220
  • DOWNLOAD 176x208
  • DOWNLOAD 240x320
188,90 KbytesejavaNeXeR NeXeR
8 days ago2007-08-09 10:12:43011 imageGem Blast.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

   
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
 
 Název: Gem Blast
Žánr: Hry Java Logické
Rozměr: 176x220
Velikost soubor: 154 kb


Výrobce: Most Wanted Mobile
Jazyk: Anglický
 
Драгоценный камень
Nová nárazová hra pro chytré hlavičky!!Skládáte diamanty a bomby vedle sebe ,a musíte se dostat až k samotným diamantům!! Čím- to připomíná legendární Tetris. Máte šachtu, a v ní blýskají sediamanty i smaragdy. Aby jste si je mohl opatřit, jsou třeba odpálit skály pomocí padající navrchu pum i dynamitový šašek. Dostupen dokonce multipleer přes Bluetooth.
Драгоценный камень Драгоценный камень Драгоценный камень
Ve hře se můžete seznámi ze 4 osobami mě se zdála nejlepší ta holka hra je vybavena dobrou grafikou a taky mnoha možnostmi tuhle hru jsem testoval i přes bluetoof a dopadlo to skvěle!!V pravo máte paneli kded máte počet možných dinamitů a životů!!
Thailer: 
Драгоценный камень
 
 DOWNLOAD176x220 166,36 Kbytesmart60fd ad
8 days ago2007-08-09 07:19:37010 imageTurbo Jet Ski 3D.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
4.00 (1)

Парящий на скутере 3D
Výbuch skrz vody Miami, Rio, Benátky nebo dokonce Aljaška v 3D prostředích která dívá se a cítit se tak skutečná, vy budete potřebovat záchrannou vestu! Chyťte velký vzduch v konkurenci a zkuste zachránit utonutí lidi. S působivou vodní fyzikou a beroucím dechem 3D grafika, vaše drahá hračka bude odpovídat jako by to byla na skutečné vodě. Ciťte tryskovou- lyži- ovo intenzivní kroutivá síla a agresivní výkon jak to vytřeští ve vzduchu a kolem vody. Zvětšete skrz až do 20 velkolepých drah a zažijte plnou volnost manévru.

Rysy:
* 7 věrný životním prostředím: Rio, Benátky, jezero Powell, Miami, Halong Bay, Shanghai & Aljaška
* 20 různé dráhy k tomu, aby zvětšily skrz
* 6 znaky k tomu, aby zvolily
* působivá vodní fyzika mající vliv na tryskového- chování lyže
* 5 herní režimy včetně Championship, velký skok & záchrana


DOWNLOAD176x220 
DOWNLOAD 240x320


 

 

2,18 Mbytesmart60fd ad
8 days ago2007-08-08 23:51:47041 imageReal Rugby.txt(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Nejočekávanější hra tohoto měsíce má vyjít již v tomto měsíci!!

Pozor a je to tu!!
Obrázek “ /></div><div align=Gameloft podpis Jonny Wilkinson a Christophe Dominici pomoct(Dva nejslavnější hráči amerického fotbalu) podporuje jejich novou ragbyovou simulaci, skutečný Rugby

Společně s kriketem, ragby je obtížná hra plně přemístit do mobilu. Tam byl několik ragbyových her v minulosti ale oni obvykle se zaměří na jeden z disciplín, být to pokutové kopy nebo skrumáže. Gameloft slibuje nabízet celý balík s Real Rugbyem.

Herní realistická simulace pomáhá reprodukovat všechny fáze ragby- včetně skrumáží, lineární- ven, kopající hra, přetvoření, atd, a to bylo opatrně kostkovaný pro maximální hratelnost a kontrolní klid. Následkem toho, ragbyový fanoušci budou schopní řídit pohyby jejich oblíbených týmů a hráčů právě posunem jejich palců.


my jsme velmi pyšní k tomu, aby měli světové dva nejlepší ragbisty na našem týmu, " řekl Gonzague de Vallois, Gameloft- ovo vice - prezident Publishingu. "Christophe Dominici a Jonny Wilkinson jsou dva výjimečný hráč s velmi různými talenty. Společně, oni displej celá řada příležitostí že Real Rugby chystá se nabízet fanoušky."

"zapůsobil na mnul od Gameloft- ovo schopnosti k tomu, aby udělala ragby snadno hrát u telefonu, zatímco striktně pomáhat duch hry, " Christophe Dominici komentoval to.

"skutečný Rugby je hra ta miliarda mobilu uživatelé nyní bude schopný hrát, a jsem hrdý na to, že jsem část tohoto úsilí k tomu, aby přineslo sport k největšímu množství lidí možný, " Jonny Wilkinson přidal.

42 bytesmart60fd ad
8 days ago2007-08-08 17:28:240114 imageZoo Tycoon - Marine Mania.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Tato hra je pouze na smart60.wsn.cz brzo vám ji přeložím jsme nej web v ČR pro váš mobil!!

Zoologická zahrada Tycoon 2, který oblíbený Microsoft- franšíza (celosvětový přes 6 Mioů. Vyhotovení), zmocní s námořnictvem Mania Mobile voda - svět. Stavíte Vy ultimativní Aqua- zoologická zahrada s Aquarien, ohrada a aréna. Adoptovat, krmit, trénujete Vy delfíny, tučňáky, žraloky a jiná zvířata. Budete nejbližší zoologická zahrada Tycoon.
Totální NOVInka je to něco jako prehistoric park ale ještě lepší jelikož jedu k doktorce tak se vrátím za 2hod a recenzi dodělám urřitě to stahujte nej hra


DOWNLOAD 128x160
DOWNLOAD 176x220


 
271,48 Kbytesmart60fd ad
9 days ago2007-08-08 08:27:06055 imageBonk_s Return.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Возращение Бонка
Světový nejstarší hlavní vehikl přijde k vašemu mobilnímu telefonu! Připojte Bonk na jeho posledním dobrodružství k tomu, aby zkřížilo jeho neúprosného protivníka, hlavní kecy III, v Bonk- ovo návratu. Udělejte vaši cestu napříč 19 mílemi nebezpečného předhistorického terénu, zdrcující klasický nepřátelé, které vy zamilovali si a nenávidět s Bonk- ovo nezničitelní lebeční. Sbírejte ovoce k tomu, aby drželo Bonk zdravý, maso dělat ho mínit, a úsměvy tváře k tomu, aby trápily nahoru body. Bonk- ovo Return pohodlně si pamatuje jak daleko vy šli dále vaše cesta, dělání toho snadno udělat si pauzu a vrátit se k hře kdykoli vy jste připravení! Jestli toto není dost, vyzvěte vy sám s čtyřmi jedinečnými mini- hrami! Testujte vaši stoupavost, skočte, koušte a odkloňte projektilyy s rychlopalnou precizností. A samozřejmě, vy dostanete se do hlavního- trknout vaše nepřátele! Toto klasický, postranní- rolovací platformní dobrodružství poskytuje nekonečnou zábavu příležitostný a tvrdým hráčům přílišnými- - špičkovými animacemi, podivných znaků, a více! 
Возращение Бонка Возращение Бонка Возращение Бонка
Připojte Bonk v jeho posledním dobrodružství k tomu, aby zmařilo neúprosný King Drool III v Bonk- ovo návratu, a rozbijte Bonk- ovo nepřátele s jeho nezničitelní lebeční. Najděte skrytý minigames a více!
 
 
DOWNLOAD 128x160, 176x208, 176x220, 240x320, 320x240, 352x416, N70, N95  
 
2,20 Mbytesmart60fd ad
9 days ago2007-08-08 07:01:45029 imageAmazonia: Hot Beach.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

SEX на пляже
(Amazonia: Horká pláž)
Tato příležitostná hra hádanky je erotický remake známý Flash analogon. Vy jste zábavní a horký playboy kdo našel sebe na nepotlačovaném ostrově kde nikdo, jen pěkné amazonky! Pěkné amazonky chtějí lásku a sex, tak vy musíte být skutečný playboy uspokojit je všechny. Budete mít zábavnou a emocionální cestu na jachtě, v lese a na pláži. Nezapomeň dávat pozor a uspokojte každou dívku! Děvčata jsou horká a čekající na vy milujete. To také!
SEX на пляже SEX на пляже

  • Erotická akční příležitostná hra
  • Léto grafika tématu, zadní animace
  • Vibra, soupeř v spádu
  • Originální taneční zvukový doprovod
  • Mobil verze populární PC Flash hry

 

DOWNLOAD 128x128, 128x160, 130x130, 130x176, 176x208, 176x220, 240x320949,71 Kbytesmart60fd ad
9 days ago2007-08-08 06:46:55020 imageFinal Fury (HOROR).zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Последняя капля

Popis produktu : Finální zlost
A vir otočil obyvatelstvo Los Angeles do zabijácké zony! Vy jste byli součástí zvláštních oddílů skupina rozmístěný v obsahovat situaci. Ale veškeří vaši kámošové se zabili a zombie jsou přiblíží se Vám! Není žádný způsob ven, a jestliže zombie chtějí kus od tebe, oni chystají se musí pracovat skutečnou težké dostat to!

Jak to pracuje :
1.

Tisknout 4 točit protisměr hodin.

2.

Tisknout 6 točit ve směru hodinových ručiček.

3.

Tisknout 5 střílet.

4. Tisknout 7 použít Fragger bomba.
5.

Střílejte elementy prémie k tomu, aby dostala je/ně.

 
Последняя капля Последняя капля Последняя капля
DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320
 
 
481,16 Kbytesmart60fd ad
9 days ago2007-08-08 06:34:0809 imageSniper Ops 3D CZ.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)


Zvětšit obrázek fdc.gif

Takže tato hra nebyla vůbec nikde recenzovaná sám sem byl zvědaví o čem je tak sem ji přeložil do CZ no první pocit byl né moc nadšení z Grafiky ,když ze sniperem zaostříte tak vydíte terorictu rozmazle teto hře bych dal 79% jen k vuli grafice jinač bych ktéto hře viděl jen plusi dobře zpracovné střílení sniperu rychlé reagování na střelpu terorysty vadilo mi ,že jsem nemohl zpět oddálit sniper jinač ji máte komplet v CZ ale jen na 176x220


 DOWNLOAD 208x208
DOWNLOAD 176X220 CZ
255,32 Kbytesmart60fd ad
11 days ago2007-08-06 14:38:56163 imageBurnout: Mobile (EA Mobile)3D.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)VYHOŘENÍ PALIVA OCENĚNÍ VÍTĚZNÁ SÉRIE SLAVNÝ PRO VYSOKORYCHLOSTNÍ NIČENÍ A CHAOS PŘICHÁZÍ VÁŠ MOBIL

Král rychlosti a ničení je zpět ale tentokrát to je nejprve pro mobil! Elektronická umění (NASAQ: ERTS) dnes oznámil tu novou Burnout™ hru aktuálně je ve vývoji pro mobil platforma. Fanoušci ocenění vítězné závodění herní série bude schopný k tomu, aby vzaly jejich nebezpečné řidičské zkušenosti kdekoli a kdykoli oni jsou v pohybu kdy hra stává se dostupný z veškerý významnějších operátorů tento srpen.

Vyhoření paliva byla krejčovské udělaný pro mobil platforma doručující rychlost, ničení a chaosu nikdy neviděný předtím na mobilu. Fanoušci licencovaného produktu bude potěšení vidět rysy, které oni těší se z verze konzoly hra zahrnutí ale bude také nadšené novými herními režimy exkluzivními mobilu platforma. Očekávejte, že uvidí příděly, plnění a mnohem víc, veškerý beroucí místo v zlomí si vaz rychlost na vašem mobilním telefonu.


s vyhořením palivy ve vaší kapse, vy můžete klepat do adrenal poháněné vzrušení rychlý a porušování dopravních předpisů při řízení v stlačení tlačítkách kdekoliv vy jste," řekl Javier Ferreira, VP evropský Publishing, EA Mobile™. " hra je neuvěřitelně snadný k tomu, aby dostala se do a těšit se z, zda vy jste závodní vůz na srdci nebo dávají přednost přilepit do dopravních předpisů."

Proud a nový fanoušci k licencovanému produktu bude překvapený s rysy které/ho byly implementované pro platformu, v rozsahu od velké rychlosti příděly, vícenásobné herní režimy, uvolňovací kontrakty a regiony ale také v naprosté rychlosti to je dodané v, toto je čistý Burnout na vašem mobilu.

Vyhoření paliva spustí pod EA™ značkou a je vyvinutý EA Mobilí- ovo studio v Chertsey, UK

 

DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320

378,11 Kbytesmart60fd ad
11 days ago2007-08-06 13:58:360160 imageLife Rush.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

 

Udělejte vaši cestu do vrcholu peněz hromada a zažít vaše pět minut slávy.
LifeRushLifeRushLifeRushLifeRush
Sledujte kariéru, vydělejte všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze, vzdělejte sebe při mít veselou zábavu … nebo totálně zaneřáďte váš život v této zábavné životní simulační hře. LifeRush je kompletní svět, plně nepředvídatelných událostí, nelítostné sociální odnože a další konkurenti. Zkuste balancovat vaši kontrolní knihu a plaťte váš nájemné, jídlo a luxusy. Zkuste najděte lepší práci která bude nabízet lepší šek na výplatu mzdy a kruh života rotace znovu … s atraktivní grafikou a humornými dialogy, život ve městě nikdy bylo tak veselá zábava. Dejte vašemu mobilu kariéře výzvu v této hře s až do čtyř hráčů.

LifeRushLifeRushLifeRushLifeRush

DOWNLOAD 128x160
DOWNLOAD 176x220

DOWNLOAD 240x320

 

 

259,77 Kbytesmart60fd ad
12 days ago2007-08-05 08:39:18018 imageStreet Race World 3D CZ .jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
4.00 (1)

Street Race World 3D (NOVINKA) POZOR JE V ČEŠTINĚ PŘELOŽIL SMART60 ČEŠTINA JE POUZE U ROZLIŠENÍ 176X220

Tato 3D závodní hra je pro nenáročné mobile dokonce i pro k300i je ve výborné grafice a taky zvukově promakaná!!když vstoupíce do hry můžete si vybrat buď champions nebo libovolnou hru.Funguje to stejně jako u ostatních 3D her standartní tunig na tuhle hru už jsem čekal 2 týdny a je tu dokonce ve všech rozlišeních!!


Výrobci PlayW si museli pěkně máknout v grafickém článku ,protože tato hra se mi zdá graficky po Fast and Furiost či závodních her od FISHLABS 2nejlepší , tato hra se odehrává ve městě kde se musíte prodírat všeljakými uličkami a dávat si pozor na auto přes večer tuto hru protestu ji a řeknu o ní víc!!
DOWNLOAD 128x128
DOWNLOAD 128x160
DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320

 

 

367,92 Kbytesmart60fd ad
12 days ago2007-08-04 16:57:16036 imageBurnout Mobile 2D.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)


VYHOŘENÍ PALIVA OCENĚNÍ VÍTĚZNÁ SÉRIE SLAVNÝ PRO VYSOKORYCHLOSTNÍ NIČENÍ A CHAOS PŘICHÁZÍ VÁŠ MOBIL

Král rychlosti a ničení je zpět ale tentokrát to je nejprve pro mobil! Elektronická umění (NASAQ: ERTS) dnes oznámil tu novou Burnout™ hru aktuálně je ve vývoji pro mobil platforma. Fanoušci ocenění vítězné závodění herní série bude schopný k tomu, aby vzaly jejich nebezpečné řidičské zkušenosti kdekoli a kdykoli oni jsou v pohybu kdy hra stává se dostupný z veškerý významnějších operátorů tento srpen.

Vyhoření paliva byla krejčovské udělaný pro mobil platforma doručující rychlost, ničení a chaosu nikdy neviděný předtím na mobilu. Fanoušci licencovaného produktu bude potěšení vidět rysy, které oni těší se z verze konzoly hra zahrnutí ale bude také nadšené novými herními režimy exkluzivními mobilu platforma. Očekávejte, že uvidí příděly, plnění a mnohem víc, veškerý beroucí místo v zlomí si vaz rychlost na vašem mobilním telefonu.  s vyhořením palivy ve vaší kapse, vy můžete klepat do adrenal poháněné vzrušení rychlý a porušování dopravních předpisů při řízení v stlačení tlačítkách kdekoliv vy jste," řekl Javier Ferreira, VP evropský Publishing, EA Mobile™. " hra je neuvěřitelně snadný k tomu, aby dostala se do a těšit se z, zda vy jste závodní vůz na srdci nebo dávají přednost přilepit do dopravních předpisů."

Proud a nový fanoušci k licencovanému produktu bude překvapený s rysy které/ho byly implementované pro platformu, v rozsahu od velké rychlosti příděly, vícenásobné herní režimy, uvolňovací kontrakty a regiony ale také v naprosté rychlosti to je dodané v, toto je čistý Burnout na vašem mobilu.

Vyhoření paliva spustí pod EA™ značkou a je vyvinutý EA Mobilí- ovo studio v Chertsey, UK

DOWNLOAD 240x320


  

355,00 Kbytesmart60fd ad
13 days ago2007-08-04 12:25:43047 image3D Night Fever.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
2.40 (1)

Velmi očekávaná hra je tu ve skvělé Grafice a taky ve skvělé ovladatelnosti zážitek ze závodů sem měl opravdu velký jelikož výrobce si dal záležet na grafice města!!Jezdíte ve městě dávejte si pozor na auta můžete potkat u autobusi tato hra se dá srovnat třeba i z další novinkou Fast and Furioust Fugative 3D!!

Vytuňte si svou káru naplno toho můžete dosáhnout jedině z výtěztví závodů na začádtku si vyberete své auto a můžete začít závodit již poprvním závodu můžete z měnit vzhled auta!!Hra je vAngličtině pokusím se ji přeložit tato hra vyšla před pár minutami tak si ji užíte mám pro vás zatím 2 downloady!!

DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320
Všehno užitečné pro váš mobil!!mToolboxkalkulačka seznam pracovních úkolů stopky jednotka konvertorsvětové hodiny
časovač
signalizační světlo
pult
kostky
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
 
Žádné komentáře