Stahuj vše...

Mp3 ke stažení zdarma,Filmy ke stažení zdarma,Alba ke stažení zdarma,Seriály ke stažení zdarma,Programy ke stažení zdarma, Hry ke stažení zdarma,vše na mobil ke stažení zdarma,Tapety ke stažení zdarma

Java hry

Další java hry

PLNÁ VEZZE:

Super Taxi Driver: The Original (Extra taxikář: Originál )


Skočte do vášeho Taxi, a leťte skrz ulice města hledajícího pasažéře a dolary! Super Taxi Drive vám dovolí řídit nejbláznivější taxi na světě. Bojujte proti času na to dostat tak mnoho pasažéři jak je to možné a sbírat největší množství tipů které můžete.

A město může skrýt tisíce riskuje … dopravu, lavice, telefonní budky , ulice slepé uličky, a ulice sami mohou představovat nebezpečný zátaras také. Taxi může být hnaný s různými styly a hra která hodí se vašim potřebám: vy můžete mít přístup k ručním ozubeným převodům nebo automatickým ozubeným převodům těm změní v závislosti na vašem užívání akcelerátora a brzd. Zkuste užívat zajišťující požadavky taxi v maximu k tomu, aby vyhnulo se nebezpečím. Navíc, životní prostředí překážky takový jak temnota noci, sníh a mlha zvýší potíž vaší práce.

Extra taxikář originál: poslední extrémní řidičské zkušenosti.

* skutečná 3D grafika
* styl shromáždění řízení
* mlha provádí
* noc světelné jevy (s vašimi automobilovými světly na!)
* skutečné dynamiky
* realistický poškodil vozidla

DOWNLOAD 128x160 DEMO
DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320
235,77 Kbytesmart60fd ad
13 days ago2007-08-04 07:34:27052 imageCatwalk - Glamour 4 Life.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

 

Catwalk - Glamour 4 Life

Cíl hry je udělat nejlepší dojem na porotě během soutěže krás, chůzí přímo skrz kočičí lávku a dělání pravých póz během přehlídky. Zvuky snadné? Dobře, zkuste jít s vejci pod vašimi botami nebo v extrémně vysokých podpatkách a vy uvidíte že to není všechno vzrušující zábava! Porota bude soudit každý pohybovat a póza a zajistí vám body, které vy můžete sbírat během celé hry. DOWNLOAD 176x220

132,74 Kbytesmart60fd ad
13 days ago2007-08-03 17:31:46023 imageStar Wars Battlefront Mobile.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

 Bitva zuří na v Hvězda Války vesmír jak Hvězda Války Battlefront Mobil přijde k vašemu mobilnímu telefonu poprvé! Ponořte sebe v toto groundbreaking určený pro více hráčů hra, činící různý bitvy které by mohli posunout příliv války. Vy se můžete sjednotit s jedním z několika frakcí: veliká armáda republiky, sdružení nezávislých systémů, rebelský spolek, nebo galaktické Impérium zla! Celková válka bere hraje v reálném čase vše prostupující svět kde každý hráč má sílu k tomu, aby rozlišovala. Převezměte planety, nastoupit do vozidel, a zvyšte vaši hodnost v konečnou Hvězda Války mobil hra!

 

Star Wars Battlefront Mobile
DOWNLOAD 176x220

 

145,00 Kbytesmart60fd ad
13 days ago2007-08-03 17:23:44032 imageHoovies.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)


 
Хувисы


Vzbuďte Hoovies!!!

Tam jsou vědecké objevy skrytý hluboký uvnitř přísně tajný laboratoří. Hoovies jsou jedni z nich. Oni jsou personifikace zhmotnili se elementární částice hyperreal vědomí vesmíru. Jinými slovy - malé šťastné sféry, to láska k tomu, aby odrazila se, dělí, připojit a násobit. Bohužel, od té doby, co oni stali se objevem, oni stali se zotročený jejich objevitelem a využívaný pro nekonečné experimenty.
Ještě oni věří, že jeden den, který vy přijedete - jejich jalovec chvojku klášterská.
Jste vy vybraný jeden?

Historie
Lidskost vždy chtěla ovládat přírodu. Jednou za čas šílený génius se narodí kdo užívá jeho znalost pro zbabělý cíl světové nadvlády. To bude na vás čelit profesorskému Hooverovi, kdo studováním teorie chaosu formuloval ďábelský plán k tomu, aby ovládal prostoročas kontinuum, je využívající v jeho výzkumu nevinném Hoovies . Profesor potřebuje obrovská množství energie k tomu, aby dokončily jeho výzkum. K tomu, aby shromáždil to, on vybudoval Hoovietron, ďábelský stroj který dovoluje jemu ovládat šťastné sféry a sát energii z nich.
Oni nemají žádnou představu o tom, co oni jsou součástí. Zmatený Professor's stroj, oni odrazí se kolem úplně neuvědomující si skutečnému účelu pro jejich existenci. Jejich budoucí pohledy ještě horší. Jednou profesor saje celou energii ven z Hoovies , oni ztratí jejich přírodní schopnost k tomu, aby odrazila se a proměnit na netečné a nudné kostky


Vybraný jeden
Tam je naděje, ať tak nebo onak. Jak předpovězený jejich posledním vůdcem, Hooveus, vybraný jeden bude jeden den přijet, kdo osvobodí jim z pout Hoovietron a oni nakonec najdou účel pro jejich zakmitávání. Jen Chosen One bude vědět že jediný způsob jak probudit se Hoovies z jejich netečnosti je splynout jejich barevné manifestace. Nahromaděná energie dovolí jim nabýt vědomí a uniknout poutům Hoovietron. 


Hra
Jak Chosen One, k tomu, aby plnil váš osud, budete muset užívat měchy nalezené v laboratoři. S tím, vy budete schopný táhnout Hoovie dané barvy směrem k Vám a potom střílíte to do další Hoovie stejné barvy. Ať tak nebo onak, tento úkol nebude snadný. Hoovietron bude bránit sebe na každém kroku cesty. Ale manifestace již volného Hoovies bude na vaší straně.
Thailer:

Хувисы


Vy jste vybraný jeden, vzbudit a hrát!

Ovládací prvky(pro jednoho hráče):
požární/5/spodní/levá programovatelná klávesa - táhne a střílet Hoovie
levá strana/4 a právo/6 - pohybuje měchy

Ovládací prvky(pro dva hráče):
První hráč:
7 - táhne a střílet Hoovie
1 - pohybuje křičí levý
* - pohybovat křičí pravý
Druhý hráč:
6 - táhne a střílet Hoovie
# - pohybovat křičí levý
3 - pohybuje křičí pravý

Rysy:
Tři režimy hry, včetně Multiplayer jednoho telefonu
Intuitivní tři- tlačítkový ovládač
Čerstvá, barevná grafika
Neomezené množství úrovní
Immersive fyzika

DOWNLOAD 176x208, 176x220, 240x320, 320x240, 352x416

1,03 Mbytesmart60fd ad
14 days ago2007-08-03 14:40:56014 imageDemolition Arena.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)
  Jezděte v Areně a ničte  vozi čekají na vás velké nebezpečí máte velké monster auto se ,kterým dokážete zničit spoustu aut!!Hra je graficky nenáročná a dobře zpracovaná některý mise jsou dost těžké!!


DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320

 

168,30 Kbytesmart60fd ad
15 days ago2007-08-01 20:07:53020 imageGuns, Wheels and Madness.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Guns, Wheels & Madheads: Preview
         
         
         
         
         
 
Od Ukrajinské firmy,jejímž nejznámějším kouskem je asi Age of Heroes se na nás řítí další pařba?Půjde o likvidaci a rychlých aut...A co víc??
Slidně vyhlížející preview napovídá , že by to mohla být zábava a o to víc když se dozvíte info o hře.V tomto mixu dvou žánrů si zahrajete jak kariéru,tak i mod Přežij,je jasné o co v něm půjde-zdolat co nejvíce protivníků a nahnat co největší body,poté už jen ulehnout na pomyslné vrakoviště.Ale nepochybně si užijete super zábavu,už podle screenů:� est různých druhů strojů bude disponovat specifickými vlastnostmi,jež budou v boji rozhodující.Se svými soupeři se utkáte v 10 arénach naprosto se lišících vzhledem a co je ojedinělé?Každé bojiště je buď ve dne nebo noci,podle toho je pak takzvaná noční bitva.Život Vám bude ulehčovat spousta rozmístěných bonusů , které vás zrychlí,přidají vám lepší zbraň,oslabí protivníky atd.Střílet budete širokou škálou zbraní od kulometů přes bazooky až po samonaváděcí střely.A co teprve pořádný zásah!Ten rozpoutá údejně na vašem mobilu nevídané peklo,naplněné explozemi a spousty efekty.To je prozatím vše a jako bonus pro vás tu máme charakteristiku všech šesti aut!!

Puma – rychlý a manévrovatelný nájezdník, vùz prašných pouštních cest a přechodné bitvy. Má skvělou naváděnou střelu ,která sleduje pomalého nepřítele a jeho váha dovoluje beraní útok – ale jeho obrněné jednotky nutí jeho řidiče k tomu, aby vyhnul se čelním srážkám.

Pacifista – vojenská přeprava, stylizovaný tak nákladní vùz – není tak neškodný jak to vypadá. Dobře, nevyhraje závod srážkou, ale jeho rakety mohou přijít kdekoliv, jeho obrněné jednotky mohou odolat několika přímým zásahùm ze Zeus děla, a jeho silný motor mùže dát velkou rychlost bez žádného škrábání.

Nájezdník – těžký off - road, teror dun, v minulosti to bylo perfektní vozidlo doprovodu. Jeho přednosti – silný beran a slušně vychytralý –podporuje dvojitý kulomet «Volcano».

Gardista – vytvořený pro aktivní obranu, manévrovatelný a dobře obrněný, gardista udělá mnoho trablí pro jeho nepřátelé. Jeho beraní úder není moc silný ale jeho rakety se mohou zjevit kdykoli a kdekoli.

Vichřice – nejrychlejší ze silnčních válečníkù, červený bojovník, schopný k tomu, aby dohonil jeho vlastní raketu. Jeho krédo – silná pojistka z vzdálenosti, jeho rychlost a vychytralost – to jsou hlavní výhody.Není silný v beraní bitvě.

Torpédoborec – nejtěžší a obrněný ze všech vozù, bojujte s buldozerem, schopným k tomu, aby rozbil nepřátele bez jakékoli zbraně. Jeho obrněné jednotky mohou odolat maltě a mnoho nepřátel bylo roztříštěno v silničních válkách.
DOWNLOAD 240x320
224,92 Kbytesmart60fd ad
15 days ago2007-08-01 17:41:54074 imageCity Tycoon.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
3.20 (1)
Budujte vesnici dnes, velký zítra.

City¨Tycoon je jedinečný a beroucí dech město stavební strategie, nikdy neviděný předtím na mobilu obrazovka. A konečný "pro hráče hráči" spády, plnící každé hráčovy sny. Budujte váš vlastní město a zajistit, že to je blahobyt, při čele znečištění, zločin, nebezpečí požáru, pohromy, nezaměstnanost, nedostatky energie a vůbec kdy rostoucí poptávky z občanů vašich město . Nastavte pravé daňové úrovně a dívej se na váš těsně rozpočet na dokonce sebemenší pohyb křídel motýla může zničit ekonomiku vašeho impéria.
Rysy:

* řádný město stavební strategická hra se vším pravými přísadami
* téměř 20 různé budovy
* lepší vy děláte, lepší vaše město bude dívat se
* uživatelsky přívětivé ovládá
* veselá zábava to nikdy zastaví ohromit
* detailní výuky
* začátek jak nikdo a stane se starostou nejdůležitějšího města v zemi - kapitál

DOWNLOAD 176x220

135,11 Kbytesmart60fd ad
16 days ago2007-08-01 14:46:57067 imageShadow Zone: Chernobyl - The Nuclear Apocalypse .jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Oblast stínu: Chernobyl - nukleární apokalypsa

Rok 1986
To bylo tragické exploze v čtvrtém bloku Chernobyla jaderné elektrárny.Po explozi, 4. blok byl obklopený obranou nazvaný kryt ' a 30 km paprsky Zone odcizení bylo vytvořený.Od těch času nikdo vstupuje ' kryt ' ...
Rok 2008
Záření v Zone stále ovlivnil různé bytosti které vyvinuly neobjevené schopnosti. Tam byl mnoho anomálií a artefaktů v Zone kvůli akcím těchto kreatur...
Rok 2010
Z celého světa lovci bohatství přišlo k Chernobylovi výzkumný Zone. Artefakty, nalezený v Zone, jsou cenní a může být prodaný obchodníkům na černém trhu. A malá vesnice je založená blízko Zone; lidé, kteří žili tam a dobrovolně se účastnili zkoumání Zone byl nazývaní Stalkers...
Rok 2012
Mít žil blízko Zone páry lety, mnoho Stalkers se podařil vzít si a budovat vlastní domy. Tyto lidi vyrovnali se jejich život a by nežil kdekoli pryč ze Zone...
Rok 2014
Vysoká aktivita záření je indikovaný v ' krytu ' . Vědci převezmou: situace může dostat ven z kontroly která může vést do nová nukleární Apocalypse.A tým Stalkers byl shromážděný s objednávkou k tomu, aby dostala se do ' krytu ' a zkusit zjistit důvody vysoké aktivity uprostřed polovičního zničeného reaktoru. Jejich jména navždy bude držený na památku lidí - Jane, Nikita a Petr.
Ale šílený Black Stalkers jsou chce zastavit jejich misi k tomu, aby uspořádala Apocalypse a zničí lidstvo...

Oblast stínu je brilantní krok za krokem strategická hra založený na scénáři science fiction. Hráčský znak je přijaté hledání hrdiny k tomu, aby chránit svět z termonukleárního nebezpečí.Jeho mise je průlomový bezpečnostnímu obvodu Alienation Zone a předejít vývoji termonukleární řetězové reakce uprostřed ' krytu ' objekt, který skrývá poloviční zničený nukleární reaktor v Chernobylovi jaderné elektrárně . Během mise hrdina bude napadený šílený Black Stalkers a strašné kreatury Zone. 

Thailer:

Rysy:
 • Sedm přesně balancovalo mise ve volebním módu s víc než čtyřicet hodin k tomu, aby skončily všechny úkoly.
 • Osm šarvátky mapuje bojovat proti jeden až do tří oponentů.
 • Promujte technologický vývoj hráče a nepřátelských sil během kampaně.
 • Sedm druhů herního světového terénu. Každý typ definoval cenu procházející a dodatečně může zvýšit/snížit se nějaké schopnosti znaku pobyt tam.
 • Čtyři druhy budov s různým významem v hře.
 • Hráč a nepřítel má schopnost k tomu, aby zabírala budovy k tomu, aby zisk dodatečné zdroje.
 • Dvanáct druhů bojových jednotek včetně velitelů (stopaři) s různými schopnostmi.
 • Každá bojová jednotka má pět významnějších schopností dovolení různorodosti strategických rozhodnutí během bitvy.
 • Zkušenost každé bojové jednotky zvyšuje během boje.
 • Klávesové zkratky k tomu, aby získaly operativní taktická data o všem jednotkách na mapě.
 • Mini mapa k tomu, aby zobrazovala všechno jednotky na mapě a všechnoch budovách.
 • Šetřit herní rys s třemi štěrbinami k tomu, aby skladovaly hru kdykoliv kdy hráč potřebuje toto.
 • Mimořádná grafika a herní atmosféra

 • Úžasná hudba a zvukové efekty
 • Ostří, precizní a intuitivní uživatelské rozhraní
 • DOWNLOAD
 • Download 128x160 (SE)
  Download 176x220 (SE)
  Download 240x320 (SE)
  Download 128x160 (SE T6*0, Z600)
  Download 128x128 (SE)
  Download 176x208 (Nokia, midp 1.0)
  Download 176x208 (Nokia, midp 2.0)
  Download 240x320 (Nokia)
  Download 352x416 (Nokia)
263,85 Kbytesmart60fd ad
16 days ago2007-07-31 19:26:48024 imageAge of Heroes IV.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

NOVINKA:

 


Rysy hry:
Váš znak není sám v jeho pohybu. Teď, společnost hrdinů s různými charakteristickými rysy a jedinečný schopnosti je pod vaším příkazem. Vaše společnost může být změněný; hrdinové mohou připojit to a nechá to, provozovat dialogy, plnit hledání a dostat se do konfliktu.

Na začátku hry vy budete schopný vybrat sex a specializaci vašeho znaku. Během hry hrdinové mohou dostat nové nemovitosti a dokonce úplně transformovat za určitých podmínek se setkaly … jeden může se stát lišejníky, jinými – páni upírů nebo panský kreatur.
Vaši hrdinové musí bojovat přežít – žít, oni musí zhltnout duše jejich života nepřátelé. kameny duše, užívaný pro držet esenci života, také slouží jim zvednout armády a dovolit použití kouzla.

Inovace ve stručnosti:
• Teď hrdinové necestují sám, ale v stranách. Všichni hrdinové mají jedinečnou sadu schopností a schopnost k tomu, aby odevzdala další třídě;
• Schopnost k tomu, aby vybrala si sex a třídu hrdiny;
• Jedinečné armády a rasové schopnosti Undead. 15 nové jednotky, většina o nich má zvláštní charakteristické rysy;
• Už zase bojový systém je obnovený. Bitvy stane se víc dynamický, nový taktický schopnosti jsou přidané, rovnováha armád změnily se;
• Magický systém byl změněný. Kouzlo hraje ohromnou roli v bitvě, nějaký zaklínání mají ohromný ničivý efekt;
• Kouzlo iluzí objevily se v hře, dovolující k tomu, aby vzala nepřátelské vojenské jednotky pod kontrolou, a udělají vaše vojenské jednotky neviditelné;
• Hrdinové vize na strategické mapě je omezený "nejasnou situací"
• Pro použití kouzla a pěstování nových vojenských jednotek kameny duše jsou užívány, odvoditelný ze zabitých nepřátel;
• Nepřátelé s démonický, elementární a svatý kouzlo odolá hrdinům;
• Jednotky kouzelníci (jak lišejníky) bude schopný použití kouzla od sebe;
• Mnoho nových artefaktů a nezbytných objektů;
• Rozhraní je předělaný a zlepšený, interaktivní kurzor je přidaný, dekorační zjev je úplně změněný;
• Grafika je úplně předělaná a zlepšená – nová země, lesy, jeskyně a ledový pouště čekají na vás;
• Excitace ne lineární příběh se dvěma možnými ukončeními, mnoho různých úkolů a hledání;
• Komunikace mezi hrdiny v společnosti, jednáních s nepřáteli a přáteli – víc než 40 kilobajty textu.DOWNLOAD 176x220DOWNLOAD 240x320
253,69 Kbytesmart60fd ad
17 days ago2007-07-30 19:22:18061 imageSilent Storm (Extra).zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Тихий Шторм
Silent Stormje taktické otočení- založená strategie s vyvinutou RPG dimenzí - vzácný a výjimečný vzorek tohoto typu her pro mobilní telefony. Autor velkolepých a vzrušujících PC strategií, moci milovaný hráči po celém světě, nivální interaktivní bere ohromné bolesti k tomu, aby přemístily oblíbené světy mobil platformy. Tajemství, konspirací, úskoků, a úzkostlivé očekávání každého momentu hry čas jak hráč pohybuje blíží k velikému finále: všechno toto nyní je k dispozici na obrazovce mobilního telefonu! Silent Storm přemísťuje nás do bojišť druhé světové války. Vzít si na starost komandu jednotka hráči dá dohromady sebe, oni jsou očekávaní, že získávají zprávy a záchytné body, být užívaný jako ručičky nový úkolům. Hráč je podporovaný v tomto nelehkém úkolu spojenci, a jejich běžný prvořadý cíl je chránit svět z exploze atomové bomby, o nic menší!

Komanda jsou chlapi kteří jsou tvrdá jak kámený; oni plazí se, jdou a provozovaný a oni jsou prvotřídní střelci! To bere měnící se množství úsilí k tomu, aby provozovalo všechny tyto volby, podle zákona takových her! Protivník dolů, vy se můžete přiblížit k vaší značce, zjistěte koho on je, a především, vzít jeho zbraně. Ale musíte mít na paměti že mít udělaly toto, znak bude potřebovat čas na to vyrážet- v jeho chycené zbrani nebo puška.

  Výhody:Výborná Garfika,Hratelnost ,zábava
Nevýhody : Jazyk je ruský, obtížnost
Thailer:
Тихий Шторм
 
DOWNLOAD 128x160, 176x208, 176x220, 240x320
900,23 Kbytesmart60fd ad
18 days ago2007-07-30 14:18:14026 imageWorld Snooker Championship 2007 3D.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Бильярд 2007 3D
Kulečník je jen jeden z těch her které je trochu obtížné úspěšně přemístit do mobilu. Oni mohou vypadat dobře a obvykle hrát docela dobře ale na konci dne, který vy musíte být schopný kovový džbánek červený, černý, červený, černý k tomu, aby dostal nějaké skutečné uspokojení. Bazén je různá hra a na nějakém daném dni, amatér může dostat šťastný a tlouct kořeněný pro.Základní štěstí ' dělá pro víc zábavného mobilu hra a to není žádné skutečné překvapení to I - play nahrabal si velkou licenci k tomu, aby doprovázela jejich Svět Kulečník Mistrovství hra.
 
Бильярд 2007 3D Бильярд 2007 3D Бильярд 2007 3D
I play podepsal globální dohodu licence s Blade Interactive- ovo mobil dělení a International Professional Pool Players Association (IPA), vzít ' světové kulečníkové mistrovské série mobil přes I - play- ovo rozsáhlá globální rozvodná síť.
Oficiální hra IPA Svět Bazén Mistrovství chycení společní fanoušci k srdci největšího turnaje v svět a uvádět skutečné hráče.
Světový bazén Mistrovství 2007' tvrdí bylo nejvíce vizuálně úžasný a autentický Pool Mistrovství zkušenost na mobilu s rysy špičkoví hráči turnaje a aktuální turnaj uspořádá. Hra bude k dispozici ve vysoce leštěné 2D verzi a velkolepé 3D verzi.

Leighton Webb, SVP Content Strategy a licence na I - play komentoval to: "my jsme obrovsky vzrušený pracovat s pány kulečníkového herního vývoje a být přinášející IPA Svět Bazén Mistrovství povolit, majetek který má většinu ozvěny mezi kulečníkovými fanoušky kolem svět , mobil poprvé. Budete hrát jak kulečníkový démon Phil Harrison, legendární Neil Raybone, nebo veškerý čas favorit Chris Melling? - hráči kdo jsou mezi osmi hráči branými podílu v turnaji.S těmito Pool hrající bohové, ' světový bazén Mistrovství 2007' na vašem mobilu bude tak hnát jak skutečná věc."
Thiler:
 
Бильярд 2007 3D
 
DOWNLOAD 176X220

 

 

 


621,19 Kbytesmart60fd ad
18 days ago2007-07-30 13:54:28033 imageKing of The Nine Multitu.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

King of The Nine Multitu

  
Tohle new RPG ,které se může pišnit skvělou grafikou hratelnosti je prostě dělaná pro milovníky bojových arkád!!Samozřejmě si užijete skvělých efektů Magic ,ale dost velký problém řeší Jazyk ve kterém sem se ani já nevyznal!!

    
Tak u těhle obrázků se můžete podívat na skvělou grafiku a taky efekty boužel jsem tuhle hru testoval jen 20min tak sem toho moc nestihl pokoušel jsem se tuhle hru přeložit jenomže čínština není moje hobby tak tu máte zatím tu čínskou verzi!! 
 

  

Můžete si všimnou ,že si můžete různé zbraně či magické zbraně zakoupit po bitvě z různými nepřáteli tato hra je vytvořena ve stylu ,který ve  vás vyvolá napětí a zábavu takže vás jen tak nepřestane bavit!!Tahle hra tak trochu naráží na budoucí hru od Fishlabs Blades and Magic jenomže u Blades..... se jedná o 3D bojové Rgp ale pokud si chcete vyzkoušet jak by mělo vypadat ve 2d tak zkoušíte tu zprávnou hru no jelikož toho mooc nevým tak du ji znovu dobře protestovat tu je download!

DOWNLOAD 176X220


    
389,71 Kbytesmart60fd ad
18 days ago2007-07-29 20:20:14025 imageCyberpunk: The Arasaka_s Plot.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)


Cyberpunk je jedním z nejvíce uznávaných rolých- hraní her v t minulých letech. Teď vy se můžete těšit z  hry pro mobilní telefony.Tato hra nabízí výjimečné estetiky a futuristická nastavení.

Technicky mluvení, Cyberpunk Arasaka-  říká se, že je jeden z  nejlepší výrobců pro hry vyvinuly dost dobré hry které se rovnají i die 4 od Gameloftu :Cona vás nejvíce zapůsobí:
Působivá grafika, animace tekutiny, detailní nastavení... a samozřejmě, pevný spiknutí .


Rysy:
- Oficiální licence jednoho z  nejvíce uznávaná role- hraní her
- Návyková kombinace akce a dobrodružství
- Působivá technika
- Implikující poschoďový se ve futuristickém a temném světě  
DOWNLOAD 176X220
 
310,54 Kbytesmart60fd ad
18 days ago2007-07-29 19:33:39016 imageGuitar Legend Get On Stage 3D.rar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Stouhle hrou se můžete přenést k cestě kolem světa na vašem mobilním telefonu bez jakéhokoliv hudební znalosti!
Jednoduše stiskněte klíče na vašem telefonu v rytmu s odpovídajícími barevnými tečkami rolování na obrazovce. Dostat časovací pravý a uslyšíte kytara přidaný k zbytku prostředků, dávající vám vzrušující pocit hraní kytara jako skalní bůh!
Jumpstart vaše mezinárodní kariéra jak rocková hvězda hraním před zapálenými obecenstvo v nejvíce prestižních koncertních síních... ale dávejte si pozor na špatné poznámky!

Rysy:
- První hudební hry pro mobilní telefony totálně věnovaný kytara a rocková hudba.
- 8 světově proslulá skála tluče: Zpráva v láhvi, banketu, srdcovitá krabice, kouř na vodě.
- Velmi jednoduché ovládací prvky plně přizpůsobený k hře na mobilu a přístupný k všem hráčům.
- Žádný muzikál nebo kytara znalost požadovala mít výbuch!
- Rocková hvězda mód: vyrazte v garáži a pracujte vaši cestu nahoru plnění největších arén s fanoušky!
- Výjimečná střední délka života s 51 úrovněmi a 3 úrovněmi potíže.
DOWNLOAD 128x160,176X220

DOWNLOAD 176X220,240x320

592,46 Kbytesmart60fd ad
19 days ago2007-07-29 10:45:27040 imageStone Age Vengeance.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)


Bezpráví má postihlo na McNutty & Sofie, nejbohatší a nejvíce snobská veverka pár v celé Vinewood. Nemoudrý král zmocnil se všech McNuttys' majetky a obsazení pryč je k opuštěné stromové dutině. Křivá obvinění hnaný čistou žárlivostí způsobila jim tuto tragédii. Nikdy bez důvtipu, McNutty bere jeho pomsta lupem hlavní sad.
Ale v McNutty- ovo aktu pomsta , bude on přežije ohrožení a nebezpečí ty skrývat se v sadu? 


Дикая белка
DOWNLOAD 176X220
 
136,24 Kbytesmart60fd ad
19 days ago2007-07-29 10:02:38021 imageL.A. RUSH.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

 

 

 

Город Ангелов: Скорость

Jsi připravený na nějaké pouliční závodění akce? Dobře, tak je videohry průmysl … pro poslední pět léta. Automobilové hry byly vždy pevně prodávající žánr a už o doby, kdy vzestup boku- chmelové/klepnutí/podzemní kultura v hrách páry lety zpět, pouliční závodníci stali se víc běžný než všechny další závodění hry kombinované. Když průmysl zavírá jeho čelisti kolem trendu, to obává se nechat to upustí znovu …


   

Uprostřed cesty se připojily k společnosti nedávno s LA Spěch , gang závodění ve městě andělů pro PC a hra utěší. Zatímco ne téměř tak dobře známou jako potřebu rychlosti, testovací jízdu nebo Gran Turismo, LA Spěch je také potomstvo závodění série, ten, které začaly v roce 1998 s pramenem přijatým San - Francisco Spěch . Domácí verze LA Spěch je považovaný za široce nevýrazný, s průměrnými mnoha mezi 56- 60 z 100, v závislosti na specifické verzi. Dělá mobil verze stravuje se lépe?

Pojďme začínat s dobrý. Jak nestydatě pojmenovaný pouliční závodní vůz Trikz, vy závod s vaším přísežným soupeřem a jeho gangem kolem LA sousedství, vítězné všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze, nové automobily a různé automobilové aktualizace. Herní dostal hodně obsahu, s jinou rasou druhy, různé kontrakty, a pět závodění zóny, každý s osmi událostí. Pouliční závodění koncept často vám dovolí vybrat si vaši cestu do cílové čáry, ačkoli ulice podezírají bez doprava: více města duchů než andělů.


 

To je hlavní problém, který já jsem našel s hrou byla rychlost související: to jen ne strašně excitace závod v jaké zdá se téměř pomalý pohyb. Nejvíce nešikovné rolování já jsem viděl v závodění hra v posledním roce smíchává problém, dělání celé zkušenosti vypadá jako, že vy zkoušíte běžet moderní hru na vašem babiččině počítači.

Jestli, z nějakého důvodu, vy máte rád pomalou hru a jsou nevyvedení z klidu těžkopádným rolováním, ještě budete muset pojednáte s několika problémů. Závodní prostředí jsou docela "stejný", s identický- dívající se ulic vyložených v kolmé módě. Zatímco je tam mnoho závodů různých kategorií, někteří z nich, jako "dojdou si pro x peněžní obnos mimo ulici", jsou jen rovina nudný. A trvale, audiovizuální žádost LA v tomto titulu je omezený, se zanedbatelným zvukem a většinou nijaké grafiky.

Tak, Vy byste chytíte další let do západního pobřeží a ukázat tomu vůdci gangu nějakého Trikz? Tam jsou lépe závodění a pouliční závodění hry pro mobil; Jestli vy dáváte přednost pomalejšímu závodnímu vozu a byl připravený škrabat vaši barvu v několika nahodile navržených událostech, tam hodně jede čekající na to, být nalezený v této hře – jen ne nejvzrušující.

DOWNLOAD 176X220,240x320

 

390,32 Kbytesmart60fd ad
19 days ago2007-07-29 09:55:46014 imageBikini Beach Party.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)


Jdete rád na mořský břeh-večírky a máme rádi mimo to zručnosti-
hraj si? Potom mohla by Bikiny Béčko - ach Party od Digital Chocolate mezi - es-
oni. Své podání je v tom, hezkém děvčeti prostřednictvím koupelnová osušky do vzduchu hodit a při tom rozmanitých ovocích k sbírat.
Z vyšších oblastí netrháte Vy nejené lahody, ale i bohatý-
lich bonus - body. Kdy lepší Vy postavíte se do řady, tím víc hezké ženy být si později Váš Party připojit.
 
K tomu nemá jen mnoho různých pláží dát, ale i ještě jedna druhá hra - způsob: V »Quick Game« může všichni dříve sebrané schopnosti a bonus - předměty užívají, o v nejkratší možné lhůtě jedna absolutních špičkový-aktivní zóna vytvoří

DOWNLOAD 176X220
DOWNLOAD 240x320
 
 
187,27 Kbytesmart60fd ad
19 days ago2007-07-28 20:14:44014 imageOrcs & Elves.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Орки и Эльфы
Tato hra je velmi stará a ještě dost populární tak doufám ,že toEA projde a mluví se o opravdové grafice a né o 3D plošinkovce!! 
Орки и ЭльфыОрки и Эльфы
Tak tu je příběh:Prozkoumejte starověkou Dwarven citadelu prostřílenou legendárními bestiemi a nevyslovitelnými poklady. Vládněte mystickými zbraněmi z plápolání meče smrtelný kuše. Užívej vaše smysly k tomu, aby řešily deviantní hádanky a překonané smrtelné pasti.
 
 
http://msnbcmedia.msn.com/j/msnbc/Sections/Newsweek/Components/Photos/060509_060515/Dc7.hlarge.jpg
 
Vybavte tajemnou výbavou jako dávky kouzla, okouzlených prstenů, drak stupnice obrněné jednotky a magický, mluvící prut. Únik do místa dobrodružství, záhady a čarodějnictví s Orcs & skřítci, nová první osoba dobrodružství z id software a Fountainhead Entertainment, tvůrci DOOM RPG!
Hra uvádí: Zvuk, chvění, pomoci, chrání volbu, Highscore, pozastavit/životopis, autobus/trubka přátelská, Podívejte se na kombabilikktní mikro telefonům
 
Originalnoe název: Orcs & Elves
Žánr: Hry, Java, Akční, / RPG
Rozměr štít: 176x220
Rozměr soubor: 687 Kb  
Výrobce: EA Mobile
Jazyk: Ruský, Ang, Frn, Isp, Itl, něm.
DOWNLOAD 176x220
 
 
 
401,85 Kbytesmart60fd ad
22 days ago2007-07-26 01:35:19022 imageFish Tycoon.zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

 

Rybí Tycoon je virtuální rybochovná hra. Objekt je chovat a křížit se chovat rybu do té doby, než vy najdete 7 rybu kouzla a řešit genetickou hádanku. Budete muset koupit dodávky jako medicíny, vejce a zvláštní rostliny a potom prodají nějaký z vaší ryby ve vašem virtuálním oblíbeném skladu. Jestli vy máte dost peněz vy můžete koupit nové dodávky a přizpůsobíte vaše virtuální akvárium. Hra uvádí: Znete, pomozte, chraňte volbu, pozastavit/životopis, autobus/trubka přátelská
Ve hře musíte své rybce postavit co nejlepší okolí ,aby se tam cítila nejlépe a měly jste vždy u rybky teho nej smajlíka!!
Výrobce:Oberon Games
Žánr: Logický Simulátor
Jazyk:Ang, něm, Itl, Frn, Isp.
Vložil:smart60center>DOWNLOAD 176x220

 

172,65 Kbytesmart60fd ad
22 days ago2007-07-25 18:03:06039 imageLivingStone Lost Again.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Recenzi vytvořil smart60

Slavný výzkumník Afriki, doktor Livingston,který pomáhal africkým otrokům určitě znáte Indian Džonsa tak tahle hra byla vytvořena na úkor filmu.Tak tu máte malý příběh či popisek hry: na jeho hledání v džungli odchází smělý Genri Stenli. On zdá se na Indianu Džonsa i přesně také ovládá pracuje bič.
A přejděme ke hře takže hra je v prostředí džngle kde na vás čekají různá nebezpečí ,ale jako spou primitivní obranu používáte bič,tato herní verze Indiana Džonsa se může pochlubit krásnou 2D grafikou a taky hratelností.Tak se přesuňte do filmu Indian Džounse přes mobilní konzolu no ,ale nedá se srovnávat s velkým dobrodružstvým 3D a dalšími skvělými 3D hrami,ale určitě stojí tato hra za vyzkoušení
Výrobre: Ebrain mobile
Vložil: Smart60
Žánr: Dobrodruzná arkada
DOWNLOAD 176x220

 

237,05 Kbytesmart60fd ad
23 days ago2007-07-24 20:17:41033 imageCrash Arena 3D CZ.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Crash Arena 3D CZ

 

Přeložil: Pirates
Vložil hru: Smart60
Rozlišení:176x220,240x320
Vydavatel: Mobileap
Ve hře Crash Arena 3D se musíte snažit zničit své protivníky. Vtéto hře do tebe budou vrážet čtyřmi silnými klasickými "muscle" -kar.Ty musíš zůstat vždy jako poslední,aby jsi mohl vyhrát musíš do aut narážet čelně kde máš velký nárazník ,který to vše ubrání hru lze hrát i přel bluetoof!!
Crash Arena 3D to je: 1)Maximální dosažitelnost grafiky i detailů pro java hry 2propracovaný systém poruchy automobilu. 3)multipleer, zapínám hru do 4- x lidí přes Bluetooth. 4)4 různých areny pro crash auta.
Ovládání:°
Joystick vlevo- zatáčka automobilu vlevo;
Joystick vpravo- zatáčka automobilu vpravo;
- akcelerátor;
- brzda;
- ruční brzda;
- přepojení vzhledu kamery (informační/vedení)
Pro thle podporované mobili:
Nokia: 3110, 6085, 6086, 6111, 6125, 6136, 6151, 5200, 6126, 6131, 6133, 6233, 6270, 6280, 6288, 6300, 7370, 7373, 7390, 5300, E61, E61i, E60, E70, N80, N90, E50, N71, N73, N93, N93i, 5700, 6110, E65, N75, N76, N77, 6290, N95, 3250, N70, N72, N91, 6630, 6680, 6681, 6682. Siemens: CX65*, CX70, M65*, S65, SK65, M75, ME75, C75, CX75.
 • - na telefon s děrováním, podporuji 3D her.
SonyEricsson: K310i, K320i, K510i, K520i, W300i, Z310i, Z520i, Z530i, W200i, Z310i, D750i, K750i, K610i, W550i, W600i, W610i, W660i, W700i, W710i, W800i, W810i, V600i, Z610i, Z710i, K790i, K800i, K810i, W830i, W850i, W880i, W580i, Z750i, S500i, T650i.
DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320
RECENTE: BY SMART60

 

329,35 Kbytesmart60fd ad
24 days ago2007-07-24 11:31:36340 imageAfrican Rally Quad.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

 

Hru vložil: Smart60
Vydavatel hry: I-play
Žánr: Závodní
Rozlišení: 176x220,240x320
Africký Rally Quad udělá teplotu vašeho vzestupu mobilního telefonu! V africkém teple, vy musíte být nejrychlejší Quad motocyklista k tomu, aby dokončil mistrovství. Držte váš chladný k pracujte vaši cestu nahoru oficiální webový žebřík. Čtyři shromáždění a dvanácti jednotlivých off - roadů závody čekají na vás. Projíždějte oslnivé krajiny, skočte nad překážkami a vyberte si nejlepší styl jízdy vyjít na vrchol.
Ale vítězství není tak snadný a čas běží , tak je úspěšné použití výcvikového módu k tomu, aby zaostřil vaše schopnosti.
HODNOCEN9:86%
DOWNLOAD 176x220
DOWNLOAD 240x320

 

216,51 Kbytesmart60fd ad
24 days ago2007-07-24 10:04:58046 imageTurtles.rar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

 

Tak opět se vrací nový díl Turtles při zkoušení se mi tato verze od výrobce ThumbProduct zdá být horší než ta starší,ale je to na každém jak se mu bude líbit tak tu jsounějaké obrázky:
DOWNLOAD 128x160 / 176x208 / 176x220 / 240x320

 

870,86 Kbytesmart60fd ad
24 days ago2007-07-23 18:36:30048 imageHeart Of Mechanics(Srdce mechanismů).zip(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Srdce Mechanics sdílí stejnou vizi Impéria Counterattack ta Earth Alliance, znovu, střeží svět proti potenciální obavě. To je směs akce a RPG taktik uváděných s mechanikem heavy metalu- válečník, zničující zbraně a zvýraznění v citu a víře mezi piloty.
Nadporučík Earth Alliance byla užaslý vědět to nedávné pustošení ve městě bylo udělané jeho Corp Mechanics! Zlo Nest, válečnictví zla orgán vymazal vzpomínky pilotů Corp a s velkým penisem mechanik- válečníci stali se náčiními jejich nečestného plánu!
Musíte likvidovat sílu zla Nest a položí spor před zmrzačením následuje. Rosťte jim se štědrým arzenálem zbraní a řiďte desátníka mechanika- válečníci strategicky!
DOWNLOAD 176X220,176x208

 

162,86 Kbytesmart60fd ad
25 days ago2007-07-23 09:21:42014 imageBikini Volleyball.jar(Stáhnout soubor) Ukázat URL nebo WIKI, HTML tag pro tento soubor
0.00 (0)

Co může volejbalu přidat na žhavosti víc než písečné pláže a krásky v bikinách? Na světovém turné plážového volejbalu cestuj z Miami do Dubaje a Thajska. Vyber si do týmu jednu z osmi různých dívek, každou s vlastními fintami a triky. Ukaž své volejbalové umění a prozkoumej minihry jako štafetový běh nebo házení létajícím talířem. Vyhrávej zápasy a odemykej exkluzivní obrázky dívek, na které se pak můžeš kdykoli znovu podívat. Vybojuj si cestu na vrchol a staň se nejžhavější hvězdou Hodnocení 90%

DOWNLOAD 176X220,240x320
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
 
Žádné komentáře